Ramki do tablic rejestracyjnych

 

Ramki do tablic rejestracyjnych

Ramki z nadrukiem UV

Nadruki reklamowe wykonane są w technologii UV, która daje gwarancję ich wysokiej jakości i trwałości. Nanoszone są za pomocą zautomatyzowanych linii produkcyjnych, dzięki czemu posiadamy dużą zdolność produkcyjną, a jakość wykonania jest zdecydowanie bardziej precyzyjna niż przy popularnym sitodruku niezmechanizowanym.

Ta ekologiczna technologia nie wymaga stosowania szkodliwych farb i rozpuszczalników oraz pozwala na uzyskanie niezwykle żywych kolorów, dzięki czemu grafika jest bardzo wyraźna i czytelna. Reklama umieszczana jest na listwie zatrzaskowej z wykorzystaniem pełnej palety kolorów i dowolnych krojów pisma.

Ramki z nadrukiem cyfrowym UV
Ramki z nadrukiem cyfrowym UV to absolutna nowość na rynku.

Nadruki wykonane w tej technologii umożliwiają stosowanie przejść tonalnych w pełnej gamie kolorystycznej tzw. „full color”. Odznaczają się ponadto wysoką precyzją w oddaniu najdrobniejszych szczegółów, pozwalając na uzyskanie efektów przestrzennych. Możliwe jest nadrukowanie nawet zdjęć. Grafika umieszczana jest bezpośrednio na listwach zatrzaskowych przy użyciu zautomatyzowanej linii druku cyfrowego. Projekty nadruków wykonują nasi graficy zgodnie z sugestiami klientów, bazując na wypracowanych wcześniej rozwiązaniach graficznych.

Ramki wypukłe 3D
Ramka z nadrukiem 3D to bardzo ekskluzywna i wyjątkowa forma reklamy.

Produkt ten skierowany jest do wymagających klientów chcących podkreślić swój prestiż. Wypukłe napisy pokrywane są wysokiej klasy folią termotransferową w różnych kolorach, co powoduje, że ramka jest zarówno estetyczna, jak i trwała. Nadruk 3D umieszczany jest na listwach zatrzaskowych poprzez bezpośrednie wtryśnięcie tworzywa w formie.