Oklejanie witryn

Folia typu szron

Folia typu szron (lub szroniona) to specjalny rodzaj folii, imitujący piaskowane szkło. Daje to efekt odbijania się promieni słonecznych w pokrytej szronem szybie. Folia taka stanowi niezwykle estetyczny podkład dla elementów reklamowych jak logo firmy, jej nazwa czy inne informacje. Umiejętnie wykonana reklama na folii szronionej pomoże w przyciągnięciu wielu nowych klientów. Reklama taka może być kolorowa lub jednobarwna. Może być stosowana na witrynach i szybach, a także innych szklanych powierzchniach, np. drzwiach obrotowych. W przestrzeniach wewnętrznych pozwoli zwiększyć prywatność.

Dostępne konfiguracje

  • Druk 
  • Cięcie 
  • Druk + cięcie 

OWV

Folia OVW – one way vision – to specjalna folia przeznaczona pod reklamę na szybach samochodów i autobusów, może również być naklejana na witryny sklepowe i inne przeszklenia, tworząc bardzo ciekawy efekt wizualny. Jej unikalna konstrukcja obejmuje specjalne dziurkowanie, umożliwiające patrzenie z wewnątrz na zewnątrz. Na foliach OWV wykonujemy pełnokolorowe wydruki, obejmujące dowolne zdjęcia, logotypy, napisy, indywidualnie przygotowane projekty. Nie ograniczają one widoczności z wewnątrz pojazdów i pomieszczeń. Stosowane przez nas folie cechuje duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Dostępne konfiguracje

  • Druk 
  • Cięcie 
  • Druk + cięcie 

Druk + cięcie

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym – korzystamy z nowoczesnych urządzeń. Pozwala nam to na tworzenie druków kolorowych, składających z połączonych ze sobą folii kolorowych. Następnie wycinamy jest tak, aby idealnie pasowały do przestrzeni, jaką dysponuje nasz Klient. Na życzenie zajmujemy się także wyklejaniem, co daje Ci pewność, że reklama na folii będzie umieszczona estetycznie oraz trwale. Wykorzystujemy niezawodną technikę druku cyfrowego i solventowego, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością na promienie UV i działanie czynników atmosferycznych. Materiały do druku przyjmujemy w postaci cyfrowej.

Folia ploterowa

Folia ploterowa to specjalny rodzaj folii winylowej – jest ona samoprzylepna i przeznaczona do wycinania. W ten sposób tworzy się z niej napisy, loga i inne formy reklamy wizualnej. Mogą być stosowane na budynkach, tablicach i witrynach, jak również umieszczane na pojazdach. Często folia ploterowa stosowana jest także jako element do ozdabiania wnętrz – zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i biurach, punktach usługowych oraz firmach. Można ją również aplikować na meble. Oferujemy naszym Klientom przygotowanie folii ploterowej do każdego z tych zastosowań.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.