Projektowanie

Wizytówki

Wizytówka to doskonały sposób na zaprezentowanie się kontrahentom oraz klientom. Pełni kilka ról: jest nośnikiem informacji o firmie, jej reklamą oraz środkiem pozwalającym na umocnienie świadomości reprezentowanej przez nią marki. Oferujemy wykonanie profesjonalnej wizytówki, która będzie zawierać wszystkie informacje niezbędne do kontaktu z Twoją firmą, a także prezentować jej usługi lub/i produkty. Projektujemy wizytówki w różnych formatach – od klasycznych, prostokątnych kartoników po składane i multiloft. Profesjonalnie przygotowane pozwolą Ci na wywarcie bardzo pozytywnego wrażenia na rozmówcach, zwiększając szansę na konwersję.

Ulotki

Ulotki reklamowe to możliwość dotarcia do praktycznie nieograniczonej liczby odbiorców. Zaletą jest możliwość przekazywania przez nie dowolnej ilości informacji – w zależności od wybranego formatu można zamieścić tam większe partie tekstu, kilka zdjęć bądź grafik czy informacje dotyczące promocji, specjalnych wydarzeń, akcji handlowych. Zaprojektujemy dla Ciebie ulotkę taką, jaka będzie optymalnie pasować do profilu prowadzonej przez Twoją firmę działalności. Może być ona jednostronna, dwustronna lub składana. Wszystko uzależnione jest od tego, co chcesz przekazać potencjalnym klientom. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Banery

Banery pełnią rolę informacyjno-reklamową, a ponieważ są wykonywane we większych formatach, rzucają się w oczy – co pozwala dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Zaprojektujemy dla Ciebie baner, który będzie zwracać uwagę i wyróżniać się na tle innych. Dopasujemy przekaz wizualny oraz zamieszczone na nim treści do profilu prowadzonej przez firmę działalności, rzetelnie prezentując wszystkie jej atuty i korzyści płynące z korzystania z jej usług. Wykonywane przez nas banery są odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych – mogą zostać umieszczone w ruchliwych punktach miast.

Samochody

Reklama na samochodzie to sposób na to, aby przekazać informacje o firmie i jej usługach nieograniczonej liczbie potencjalnych klientów. Dzięki niej niedużym kosztem możesz zyskać wspaniałe efekty. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zaprojektować reklamę na samochód każdego typu (osobowy, van, ciężarówka). Wykorzystywane przez nas materiały cechuje duża wytrzymałość i odporność na blaknięcie, dzięki czemu reklama samochodowa zawsze wygląda świeżo. Proponujemy różne jej formy – od napisów i grafik przeznaczonych na karoserię po pełnowymiarowe na szybę lub całe nadwozie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.