Teczki reklamowe Łomża

Projektowanie i druk teczek reklamowych

Teczka reklamowa to niezwykle praktyczne akcesorium, stanowiące jednocześnie doskonały nośnik reklamy.

Głównym zadaniem tego elementu jest wygodne przechowywanie dokumentów. Mowa o przedmiocie wykorzystywanym wielokrotnie w ciągu dnia w niejednym biurze.

Ozdobienie teczki odpowiednimi grafikami umożliwia zatem stałą ekspozycję marki. Wykonamy dla Ciebie projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Możemy przygotować ekspansywną grafikę na całej powierzchni lub dyskretną promocję w rogu teczki. Zapewniamy najwyższą estetykę teczek.

Dostępne konfiguracje

  • Standard 1 bigowa (475×337 mm)
  • Standard 2 bigowa (477×337 mm)
  • Standard+ 2 bigowa (527×363 mm)

350g Mat

  • UV wybiórczy
  • Folia błysk 
  • Folia mat

Teczki reklamowe w Łomży

Jako nośniki reklamy teczki reklamowe sprawdzają się pod warunkiem ich doskonałego wykonania. Wyłącznie estetyczna konstrukcja z wyraźną, schludną, wpadającą w oko grafiką może skutecznie promować markę, utwierdzając odbiorcę w przekonaniu, że jest godna zaufania. Osiągamy najwyższe standardy jakościowe za sprawą stosowania nowoczesnych technologii nadruku, obsługiwanych przez kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Od lat prężnie działamy na rynku reklamowym, co pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania zarówno zleceniodawców, jak i ich klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy CI pomóc.

Teczki reklamowe Łomża – FAQ

Jeśli potrzebne Ci teczki reklamowe w Łomży, zachęcamy do skorzystania z oferty GMC Polska. Jesteśmy dostępni w naszym biurze w Łomży, przy ul. Poznańskiej. Alternatywne rozwiązanie stanowi kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 518-680-341. Czekamy na Ciebie!

Jesteśmy studiem graficznym, z pasją do zadań, które realizujemy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania graficznego, oferując szereg produktów o różnorodnych zastosowaniach. Wspieramy Klientów również w zakresie doradczym, pomagając tworzyć spójną i skuteczną identyfikację wizualną firmy. Stawiamy na indywidualne potrzeby Klienta, wsłuchując się w jego potrzeby, a następnie dostosowując do nich projekt.

Oferta studia graficznego GMC Polska jest niezwykle szeroka. Oferujemy teczki reklamowe w Łomży i nie tylko, a także projektowanie logo. Tworzymy ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne, a także wizytówki firmowe, druk firmowy oraz druk wielkoformatowy. Skontaktuj się z nami już teraz!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.